Kaip veikia?


Itin veiksminga ir paprasta naudoti

Vandenį sugeriančias, vidaus patalpoms ir laukui pritaikytas Laba-Tex priemones galite panaudoti įvairių vandens užliejimo situacijų metu. Šie produktai yra puikiai tinkami stabdyti vandens plitimą, sugerti perteklinį vandens nuotėkį, absorbuoti vandenį sunkiai pasiekiamose vietose. Dėl pažangios gamybinės technologijos – naudojamų absorbuojančių polimerų – produktai išsiskiria lengvumu ir kompaktiškumu bei per trumpą laiką geba sugerti didžiulį kiekį vandens. Kompaktiškas ir lengvas Laba-Tex kilimėlis ar juosta pravers visais nurodytais atvejais:

  • kaip greitoji pagalba, esant netikėtam užliejimui ir vandens nuotėkiui,
  • sugedus vandeniui pralaidžiai buitinei technikai,
  • kaip drenažinė priemonė, skirta nusausinti susikaupusį vandenį sunkiai pasiekiamose vidaus patalpų vietose.

Laba-Tex gaminių vandens sugėrimo procesas – itin paprastas, nereikalaujantis didelių pastangų. Jums užtenka tiesiog padėti produktą toje vietoje, kurioje siekiate sugerti perteklinį vandens kiekį, nes Laba-Tex juosta-rankovė veikia tarsi talpi, fizinių pastangų nereikalaujanti kempinė. Dėl produktų efektyvumo ir universalumo, Laba-Tex vandenį sugeriantys absorbentai gali būti plačiai pritaikomi drenuoti didelį vandens tūrį buityje, gamybinėse ir komercinės paskirties patalpose. Juostos-rankovės puikiai tiks ne tik sugerti vandenį, bet ir sukurti barjerą aplink vandens išsiliejimo šaltinius, taip sustabdant vandens plitimą į tolimesnes erdves bei patalpas.

Gaminius galite naudoti ir prevenciniais tikslais: esant didelei užliejimo, nuotėkio tikimybei. Išvykus, rekomenduojama juostas patiesti savo namuose, patalpose aplink svarbius, drėgmei neatsparius įrenginius ir taip apsaugoti savo turtą nuo neigiamų vandens išsiliejimo padarinių.